Kerkdiensten

Het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente is gelegen aan Westvoorstraat 28, 4671 CE Dinteloord.

Tijdens de zondagse morgendiensten is er kinderoppas in het Hervormd Centrum, Westvoorstraat 18

Kerkauto: M.J. van Dam,
telefoon 0167 56 67 29

Kerkdienst beluisteren

U kunt de kerkdiensten van de Hervormde Gemeente te Dinteloord beluisteren via de website Kerkdienstgemist.nl

Klik hier voor de kerkdiensten van onze gemeente.

 

Preekrooster en collectedoeleinden: 

Zondag 21 maart 2021
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Quotum

Zondag 28 maart 2021 Palmzondag
10.00 uur Ds. M.J. Middelkoop uit Middelharnis
18.30 uur Ds. J.C. de Groot uit Dordrecht
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Verwarming

Donderdag 1 april 2021 Witte Donderdag
19.00 uur Bezinningsbijeenkomst

Vrijdag 2 april 2021 Goede Vrijdag, Viering Heilig Avondmaal
19.00 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: W&D adoptiekind

Zondag 4 april 2021 Eerste Paasdag
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. J. Tadema uit Nijkerk
Collecten Kerk en Eredienst, IZB : Vereniging voor zending in Nederland

Maandag 5 april 2021 Tweede Paasdag
10.00 uur Zangdienst
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Quotum

Zondag 11 april 2021
10.00 uur Ds. J.W.J. Guis uit Poeldijk
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Ouderenwerk

Zondag 18 april 2021
10.00 uur Ds. M.J. Middelkoop uit Middelharnis
18.30 uur Prop. A.L. Kornaat uit Klundert
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Bloemengroet

Zondag 25 april 2021
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. A.L. Molenaar uit Bruinisse
Collecten Kerk en Eredienst, Plaatselijk Jeugdwerk

Zondag 2 mei 2021
10.00 uur Ds. D. Boers uit Goudswaard
18.30 uur Ds. J. de Jong uit Dirksland
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Groot onderhoud kerkgebouw

Zondag 9 mei 2021
10.00 uur Ds. J.W.J. Guis uit Poeldijk
18.30 uur Ds. B. de Borst uit Den Bommel
Collecten Kerk en Eredienst, Project 10 27 W.D. : Noodhulp en wederopbouw

Donderdag 13 mei 2021 Hemelvaartsdag
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, Plaatselijk Jeugdwerk

Zondag 16 mei 2021
10.00 uur Ds. M.J. Middelkoop uit Middelharnis
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Quotum

Zondag 23 mei 2021 Eerste Pinksterdag
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. A. Slingerland uit Klundert
Collecten Kerk en Eredienst, GZB : Pinkstercollecte

Maandag 24 mei 2021 Tweede Pinksterdag
10.00 uur Zangdienst
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Orgel

Zondag 30 mei 2021
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. J. Lohuis uit Scherpenisse
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Groot onderhoud pastorie

Zondag 6 juni 2021
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. J.C. Klein uit Bleskensgraaf
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Ouderenwerk

Zondag 13 juni 2021
10.00 uur Prop. J.G. Macdaniel uit Nieuw-Lekkerland
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Verwarming

Zondag 20 juni 2021 Voorbereiding Heilig Avondmaal
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. C. Doorneweerd uit Strijen
Collecten Kerk en Eredienst, Projekt 10 27 W.D. : Centraal -Azie ( medische hulp kwetsbare mensen )

Zondag 27 juni 2021 Viering Heilig Avondmaal
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: kerkdiensten/kerktelefoon

Zondag 4 juli 2021
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. J.A. Hoogesteger uit Dussen-Hank
Collecten Kerk en Eredienst, Plaatselijke zending en evangelisatie commissie

Zondag 11 juli 2021
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Quotum

Zondag 18 juli 2021
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Prop. A. van Dalen uit Oud-Alblas
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Bloemengroet

Zondag 25 juli 2021
10.00 uur Ds. H.N. Visser uit Amsterdam
18.30 uur Prop. S. Stuij uit Bleskensgraaf
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Groot onderhoud kerkgebouw

Zondag 1 augustus 2021
10.00 uur Prop. L. van Steenselen uit Sint-Antoniepolder
18.30 uur Dhr. R.W. Baas uit Gouda
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Quotum

Zondag 8 augustus 2021
10.00 uur Ds. H.J. Catsburg uit Goes
18.30 uur Ds. J. Lohuis uit Scherpenisse
Collecten Kerk en Eredienst, Nederlandse patientenvereniging

Zondag 15 augustus 2021
10.00 uur Ds. E. Agterhuis uit Heinenoord
18.30 uur Ds. M. van Kooten uit Elspeet
Collecten Kerk en Eredienst, GZB : Zomercollecte

Zondag 22 augustus 2021
10.00 uur Ds. F.J.M. van Veldhuizen uit Sluipwijk
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Kerkbeheer

Zondag 29 augustus 2021
10.00 uur Ds. J.C. de Groot uit Dordrecht
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Ouderenwerk

Zondag 5 september 2021 Voorbereiding Heilig Avondmaal
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. B.E. Weerd uit Papendrecht
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: W&D adoptiekind

Zondag 12 september 2021 Viering Heilig Avondmaal
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Groot onderhoud pastorie

Zondag 19 september 2021
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Prop. A. van Dalen uit Oud Alblas
Collecten Kerk en Eredienst, IZB: Vereniging voor zending in Nederlend

Zondag 26 september 2021 Start winterwerk
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. J.W.J. Guis uit Poeldijk
Collecten Kerk en Eredienst, Plaatselijk jeugdwerk

Zondag 3 oktober 2021 Israelzondag
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. M.A. Post uit Stavenisse
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Messiasbelijdende joden

Zondag 10 oktober 2021
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. J.C. Klein uit Bleskensgraaf
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Verwarming

Zondag 17 oktober 2021
10.00 uur Ds. F.J.M. van Veldhuizen uit Sluipwijk
18.30 uur Ds. K. Timmerman uit Dirksland
Collecten Kerk en Eredienst, Projekt 10 27 W.D. : Peru Hulp in arme wijklen

Zondag 24 oktober 2021
10.00 uur Ds. D. Boers uit Goudswaard
18.30 uur Ds. H.J. Catsburg uit Goes
Collecten Kerk en Eredienst, GZB : Najaarszendingscollecte

Zondag 31 oktober 2021
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Bloemengroet

Woensdag 3 november 2021 Dankdag
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
19.00 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Dankdag collecte

Zondag 7 november 2021
10.00 uur Ds. D.J. Budding uit Nunspeet
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Quotum

Zondag 14 november 2021
10.00 uur Ds. R. van der Knijff uit Molenaarsgraaf
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, Project 10 27 B.L.: Ned. (Praktische hulp Rotterdam-Zuid)

Zondag 21 november 2021 Eeuwigheidszondag
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. C.H. Buitink uit Klaaswaal
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Groot onderhoud Pastorie

Zondag 28 november 2021 Voorbereiding Heilig Avondmaal
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. B. de Borst uit Den Bommel
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie: Ouderenwerk

Zondag 5 december 2021 Viering Heilig Avondmaal
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Quotum

Zondag 12 december 2021
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
18.30 uur Ds. J. Tadema uit Nijkerk
Collecten Kerk en Eredienst, Diaconie : W&D Adoptiekind

Zondag 19 december 2021
10.00 uur Prop. A. van Kralingen uit Ridderkerk
18.30 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, IZB: Vereniging voor zending in Nederland

Vrijdag 24 december 2021 Kerstavond
21.00 uur Dienst samen met Gereformeerde Kerk
Collecten Bestrijding onkosten

Zaterdag 25 december 2021 Eerste Kerstdag
10.00 uur Ds. A. Vastenhoud
19.00 uur Kerstfeest jeugd
Collecten Kerk en Eredienst, Project 10 27 W.D.: Mozambique ( zorg voor kwetsbare mensen)

Zondag 26 december 2021 Tweede Kerstdag
10.00 uur Ds. D. Hoolwerf uit Stellendam
Collecten Kerk en Eredienst, CvK: Groot onderhoud kerkgebouw

Vrijdag 31 december 2021 Oudjaarsdag
19.00 uur Ds. A. Vastenhoud
Collecten Kerk en Eredienst, Studiefonds Gereformeerde Bond

Agenda